Václav Polanský & On Air

9. SRPNA 2018, 17.30–18.30

free html site templates
Acoustic / Česká republika
 
Václav Polanský – zpěv, kytara
Jaroslav Makovec - kytara
David Valenta – basa, vokál
Lukáš Kmoch – flétna, vokál
Tomáš Zajíc – cajon, klarinet
 
Když před více než čtyřmi lety odešel mimořádný hudební talent Václav Polanský z Prahy, hudbou tepoucí české metropole, a uchýlil se zpět do rodného Pelhřimova, jistě netušil, že v něm bude pozvolna dozrávat touha po své vlastní tvorbě, která vyústí v autorský hudební projekt zasahující jitro i soumrak lidské duše. A tak se zrodil projekt Václav Polanský & ON Air postavený na čisté a přímočaré formě akustického zvuku. Netradiční složení kapely (cajon, bezpražcová basa, akustická kytara, elektrická kytara, flétna) dává skladbám možnost ukázat svou sílu, intimitu a přirozenost. 

Tahle hudba je jako sladký jed. Je svá, je silná a osobitá. Pozornému posluchači dá načas své uši a své smysly. Odzbrojuje i vábí, oslabuje i posiluje, škrtá i připisuje v pocitech. Tlačí do samoty, až ke zdi a přitom přikazuje, rozbij samotu a stvoř prostor kolem svého srdce! Žij otázky a dožiješ se svých vlastních odpovědí!

Když se sejdou skvělí muzikanti, je to záruka skvělé muziky. VP & ONA mají navíc co sdělit. Jsou to kluci, co už rozumí životu. Ví toho bezpočet o bolavých a promlčovaných láskách, o dějstvích srdce, o pozemské hvězdě. Smrště, které se přes ně přehnaly, myšlenky, které uzrály mimo ně i proti nim, lásky, které se vystřídaly, to všechno poopravilo někdejší nevinnou mladickou naivitu a slabost. A to všechno se promítá do písniček, které budete poslouchat se zavřenýma očima a ve stálém souznění…

Facebook skupiny

Začínáme za...

Letní Platforma Humpolec

zóna 8smička v Humpolci, Kamarytova 97, 396 01 Humpolec

Kontakty

info@platformahumpolec.cz 
Petr Machek, produkce
+420 732 837 671

Odkazy

8SMIČKA 
Humpolec